ثبت نام / ورود

مقالات برندها تماس با ما درباره ما

قیچی ابرو

اصلاح ابرو را می توان یک امر مهم و ضروری برای رسیدن به زیبایی چهره دانست. از آن جایی که ابروها نقش مهمی در داشتن یک چهره جذاب ایفا می کنند، نیاز است تا هر از چندگاهی مورد اصلاح قرار بگیرند. کافی است تا یک بار ابروهای خود را اصلاح کرده تا متوجه تغییرات بسیار زیاد آن شوید. از این رو برای اصلاح ابرو، به ابزارهای به خصوصی نیاز خواهد بود. یکی از مهمترین این ابزارها، قیچی ابرو است. قیچی ابرو وسیله ای برای اصلاح ابروها به شمار می رود. ما در ادامه به صورت کامل در خصوص خرید قیچی ابرو، قیمت و انواع آن صحبت می کنیم.
 

معرفی ابزار آرایشی

ابزارهای آرایشی ضروری ترین بخش لوازم آرایشی هستند که بدون آن ها نمی توان مراحل آرایش را کاملا اصولی و درست انجام داد. همه زیبایی دوستان تمایل دارند تا یک کیف کامل از انواع ابزار لوازم آرایش داشته باشند. ابزاری که بتوان به کمک آن ها زیباترین میکاپ ها را برای خود انجام داد. با توجه به پیشرفت صنعت زیبایی و نفوذ عمیق آن به زندگی روزمره مردم، شرکت های سازنده به ساخت انواع ابزار آرایشی پرداختند که هریک برای کاربرد خاصی در نظر گرفته شده اند. برخی از این ابزار و وسایل آرایشی، مخصوص قبل از آرایش و زیرسازی و برخی دیگر برای انجام میکاپ اصلی در نظر گرفته شده اند. وجود هر یک از این ابزار آرایشی برای هر بانویی ضروری است و می تواند فرایند آرایش کردن را لذت بخش تر کند. از این رو پیشنهاد می شود، هر فرد حداقل یک پک ابزار آرایش برای خود تهیه کرده و همیشه همراه خود داشته باشد. در ادامه با انواع ابزار آرایشی و موارد استفاده از آن ها آشنا می شویم.
 
 
 

قیچی ابرو چیست؟

ابروها جزو اعضایی از صورت هستند که نیاز به اصلاح دارند. اصلاح ابرو به خصوص در بانوان رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. با اصلاح ابروها می توان چهره ای جذاب، زیبا و منحصر به فرد داشت. حال آرایشگران و افرادی که به اصلاح ابروها علاقه مند هستند، به ابزاری نیاز خواهند داشت که این کار را برای آن ها انجام دهد. قیچی ابرو یکی از اصلی ترین ابزار و تجهیزاتی است که برای اصلاح ابروها مورد استفاده قرار می گیرد. فرقی نمی کند که قصد دارید تا ابروهای خود را کوتاه کرده و یا به آن ها حالت دهید، یک قیچی ابرو می تواند مزایای بسیار زیادی با خود به همراه داشته باشد. قیچی ابرو دارای دو قسمت مجزا بوده که به وسیله یک پین به یکدیگر متصل شده اند. تیغه های این ابزار قادر خواهند بود تا ابروها را برش داده و به سایز و مدل مورد نظر شما تغییر دهند. این قیچی ها همچنین دارای 2 حلقه انگشتی بوده که به شما اجازه می دهد تا انشگتان شصت و اشاره خود را درون آن ها قرار دهید. حال با حرکت دادن این دو انگشت می توانید دهانه قیچی ابرو را باز و بسته کرده و از آن برای اصلاح و یا فرم دهی به ابروهای خود استفاده کنید.
به صورت کلی قیچی هایی که به عنوان قیچی ابرو شناخته می شوند، دارای ابعاد و سایزی کوچکتر هستند. این سایز کوچکتر به خاطر آن است که برش دادن ابروها به کمک آن ها با دقت و وسواس بیشتری صورت بگیرد. با خرید قیچی ابرو می توانید خودتان در خانه نیز ابروهای خود را اصلاح کنید.
 

انواع قیچی ابرو

قیچی های ابرو به صورت کلی شباهت بسیار زیادی با یکدیگر دارند. با این وجود چنین تجهیزاتی نیز دارای انواع مختلفی بوده که تفاوت های کاربردی با یکدیگر پیدا می کنند. از این رو قیمت قیچی ابرو نیز بسته به نوع آن با یکدیگر متفاوت است. به صورت کلی می توان قیچی های ابرو را بر اساس نوک آن ها در یکی از سه دسته زیر قرار داد:
· قیچی های سرکج
یکی از انواع قیچی ابرو، قیچی سر کج است. از مهمترین ویژگی این قیچی ها که باعث تفاوت آن ها با سایر قیچی های ابرو در بازار شده است، می توان به داشتن سری کج و دارای انحنا اشاره کرد. در واقع این انحنا به این علت قرار داده شده است تا اصلاح کردن ابروها به ساده ترین شکل ممکن صورت بگیرد. به کمک قیچی ابرو سرکج شما قادر خواهید بود تا تمامی قسمت های ابرو، حتی تاج آن را نیز به سادگی اصلاح کنید.
· قیچی نوک تیز
قیچی های نوک تیز نیز جزو قیچی ابرو به شمار می روند. از مهمترین ویژگی های این دسته از قیچی ها می توانبه داشتن نوک های تیز و برنده اشاره کرد. از همین رو بیشتر آرایشگران و افراد حرفه ای از قیچی ابرو نوک تیز برای آرایش استفاده می کنند.
· قیچی نوک گرد
قیچی ابرو نوک گرد، تفاوت زیادی با سایر قیچی های ابرو موجود در بازار ندارد. تنها تفاوت این قیچی ابرو با سایر قیچی ها، وجود نوک های گرد است. دلیل چنین طراحی نیز افزایش ایمنی برای افراد مبتدی است. پس اگر می خواهید خودتان در خانه اصلاح ابرو را به عهده بگیرید، بهتر است از قیچی های نوک گرد استفاده کنید.
 

خرید قیچی ابرو

شما می توانید قیچی ابرو را در تمامی فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی موجود در سطح شهر، پیدا کنید. وجود فروشگاه های آنلاین، امکان خرید اینترنتی قیچی ابرو را هم برای شما فراهم کرده است. با خرید اینترنتی قیچی ابرو شما قادر خواهید بود تا انواع قیچی ها را با یکدیگر مقایسه کرده و مناسب ترین و بهترین آن ها را برای خود انتخاب کنید. اما اگر قصد خرید یک قیچی ابرو را دارید، بهتر است تا نکات بیان شده در ادامه را به خاطر داشته باشید تا دست به یک انتخاب مطمئن بزنید.
· بهتر است تا جنس قیچی ابرو مورد نظر شما از استیل ضدزنگ باشد. بدین صورت کیفیت آن افزایش پیدا کرده و عمر آن نیز بیشتر می شود.
· قیچی های لبه تیز برای اصلاح ابرو بسیار مناسب تر هستند. اما به خاطر داشته باشید که کار با آن ها خطرناک تر است.
· حلقه های انگشتی قیچی ابرو باید به اندازه ای بزرگ باشد که انگشتان دست شما به راحتی درون آن ها قرار بگیرند.
· بهتر است تا قیچی ابرو مورد نظر شما دارای کاور بوده تا بعد از استفاده بتوانید آن را درون کیف لوازم آرایشی خود بگذارید.
· قبل از خرید از فروشنده بخواهید تا قیچی ابرو را به شما داده تا آن را به خوبی در دست بگیرید. مطمئن شوید که قیچی به سادگی باز و بسته می شود و هیچ مشکلی ندارد.
 

قیمت قیچی ابرو

قیمت قیچی ابرو می تواند بسته به فاکتورهای بسیار مختلفی متفاوت باشد. یکی از مهمترین این فاکتورها، جنس بدنه قیچی است. بهترین جنس بدنه قیچی، استیل ضدزنگ بوده که باعث افزایش کیفیت و کارایی قیچی شما خواهد شد. از دیگر فاکتورهای مهم تاثیرگذار بر قیمت قیچی ابرو، همچنین می توان به برند تولید کننده اشاره کرد. هر چه برند سازنده شناخته شده تر و معتبرتر باشد، قیچی ابرو تولید شده باکیفیت تر بوده و در نتیجه قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. با این وجود، قیچی های ابرو لوازم و تجهیزاتی نیستند که قیمت های سرسام آور و گزافی داشته باشند. با این وجود بهتر است قبل از خرید قیمت قیچی ابرو را بدانید و سپس نسبت به خرید آن اقدام کنید. هر چه قیچی مورد نظر خوش دست بود، جنس و کیفیت، وزن و اندازه، تیغه های برنده تر و جنس دسته بهتری داشته باشد، قیمت بیشتری نیز خواهد داشت.

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :